Tomb Raider na Steamu opět ve slevě

S vánočními oslavami se pro všechny gamery pojí další akce - zimní výprodeje na Steamu. Ty letošní jsou Tomb Raideru velmi příznivé, některé díly si můžete pořídit až o 89% levněji.

Zimní výprodeje Tomb Raideru na Steamu

Nejlevněji pořídíte díly Tomb Raider 1 - 6 a Tomb Raider: Legend, za každý díl dáte pouze 0.97€ (cca 25 Kč). Tomb Raider: Anniversary a Tomb Raider: Underworld si můžete pořídit za 0.98€ (také cca 25 Kč). Tomb Raider (2013) si můžete do své herní knihovničky přidat za 2.99€ (cca 77 Kč) a nejnovější Rise of the Tomb Raider společně se všemi DLC je zlevněný na krásných 16.49€ (cca 425 Kč). 

Lara Croft and the Guardian of Light pořídíte za 1.49€ (cca 38 Kč) a Lara Croft and the Temple of Osiris si můžete koupit za 2.99€ (cca 77 Kč). Lara Croft: GO je zlevněno na 2.49€ (cca 64 Kč). 

Každou z těchto her najdete na stránce s přehledem Tomb Raider slev.

Nejvýhodněji však vychází Tomb Raider Collection, která obsahuje všechny výše zmíněné hry včetně DLC (tedy všechny Tomb Raider hry, které kdy vyšly na PC), to vše za neuvěřitelných 45.45€ (cca 1 170 Kč)! Zároveň se cena kolekce postupně snižuje, pokud již nějaký titul vlastníte - nedojde tedy k tomu, že by se vám zakoupil podruhé.

Pokud vám tedy nějaký díl ještě chybí, máte čas na nápravu do 4. ledna, kdy Steam výprodeje končí.

Sdílet: