Replika Lařina deníku

S blížícím se vydáním nového Tomb Raider filmu začíná i jeho propagace. My jsme díky členství v oficiálním Tomb Raider fansite programu získali od společnosti Warner Bros. repliky Lařina filmového deníku.

Replika Lařina deníku

 

Deníky přišly se vzkazem od Alicie Vikander a s jejím podpisem (a každý podpis byl trochu jiný, takže se nejedná o vytištěnou kartičku). Stránky tvoří kvalitní papír, který je vhodný třeba na kreslení (má hrubou texturu). Okraje stránek jsou trochu otrhané / zubaté, jako by si deník už něčím prošel :) Celkem je v deníku 48 listů.

Obal je vyroben z pravé kůže a v pravém dolním rohu si můžete všimnout vyražených iniciálů RC (Richard Croft).

Na přiložené kartičce naleznete informace, jak se o kožený obal starat (používáním a častým "ohmatáváním" dostane kůže patinový nádech), a zároveň podpis člověka, který deník svazoval dohromady - dle mého pěkný a zajímavý doplněk.

 

Nevím jak mí spoluadmini, ale osobně využiju deník asi na nějaké kreslení, kvalitní papír k tomu přímo vybízí. Umím si ale také představit mít v něm nějaké poznámky psané černým inkoustem (včetně nějakých těch kaněk).

Pokud jste ještě neviděli druhý filmový trailer, tak věřte, že si v něm deník zahrál svou miniroli (v čase 0:22, ve filmu snad bude vidět víc). A pokud se vám zalíbil, máme pro vás dobou zprávu - deníky by se měly objevit v prodeji, můžete si tedy jeden (nebo i víc) pořídit taky :)

 

Nezbývá mi než poděkovat za celý tým společnosti Warner Bros. za zaslání krásného dárku. Naplnit ho obsahem nám určitě zkrátí čekání do března, kdy se dostane nový film do kin :)

 

Sdílet: