Přípravy na PLAY Expo Manchester

Jak jsme vás už informovali, chystáme se týmově vyrazit na PLAY Expo v Manchesteru, které probíhá 8. a 9. 10. 2016. A krom klasických předodletových příprav jsme si řekli, že náš web musíme v Manchesteru pořádně reprezentovat. 

Jelikož odlítáme už zítra, jsou přípravy v plném proudu. Finišujeme časování, tiskneme mapy, začínáme balit. I přes stres a velmi nabitý program jsme si našli čas na přípravu pár LadyCroft tematických předmětů.

Arakanga navrhla týmová trička, díky kterým se neztratíme v davu a možná nalákáme pár zahraničních návštěvníků. Finální produkt vypadá trochu jinak, ale zapomněli jsme je uložit (lamyyyyy :D ).

LadyCroft tričko

 

Já (constantine) jsem všem vytvořil Ladycroft náramky v barvách webu. Nápis je vytvořen speciální metalickou bavlnkou (s kterou se pracuje pěkně de***ně), ale na světle je ten efekt opravdu zajímavý. 

Ladycroft náramek

 

A co dál? Pokud nás technika a baterka v mobilu nezklame, tak se můžete těšit na novinky, fotky a informace na našem Facebooku. Vracíme se v neděli, takže začátkem příštího týdne sepíšeme naše zážitky do plnohodnotného článku. 

A já se loučím a běžím balit :) 

 

Sdílet: