Novoroční přípitek

Jako admin webu mám tu příjemnou povinnost uvítat vás, naše věrné čtenáře, v Novém i novém roce a tradičně vás seznámit s novinkami na webu, které chystáme. 

Novoroční přípitek

 

 

Spolupráce s Jesper.cz

Ke konci roku web Ladycroft.cz uzavřel spolupráci s portálkem Jesper.cz, který sdružuje významné herní weby. Možná jste si už všimli lišty na horním okraji webu, která vede na další členské weby. I když je projekt teprve ve svých začátcích, věříme, že se uchytí a rozšíří tak komunitu fanoušků, zároveň jsme připraveni mu k rozvoji pomáhat.

 

Zpátky ke klasice!

Pablo nedávno rozjel akci s názvem Týden Tomb Raider 3, kdy každý den přidával alespoň jeden článek k tomuto dílu. Byl to opravdu skvělý nápad, jak naše poloprázdné sekce o klasických dílech doplnit, a tak se brzy můžete těšit na pokračování s dalšími díly.

 

Rozšíření Rise of the Tomb Raider

Zároveň v dohledné době doplníme veškeré info o Rise of the Tomb Raider, neboť by měl brzy dorazit i na PC a vy si zajisté budete chtít vyhledat potřebné info. A já se zas vrhnu do streamování RotTR z xBoxu, tak koukejte koukat :)

 

A teď konečně k přípitku

Pozvedám imaginární skleničku Lucozade a připíjím našim čtenářům, aby se jim dařilo i v roce 2016, aby byli šťastní a spokojení. A webu LC do nového roku přeji, aby měl stále tak zapálené obecenstvo, jako doposud :)

Lara with Lucozade

Sdílet: