Novoroční...

S rokem 2015 přichází i pár novinek, o kterých bych vás rád informoval.

Novoroční novinky na Ladycroft.cz

První (a nejméně důležitou) novinkou je odstranění vánočního vzhledu z LC. Doufáme, že jste si svátky a volno náležitě užili :)

Další novinkou je update jádra webu, který proběhl 30.12. Nejprve proběhl update z ModX Evolution 1.0.13 na verzi 1.0.15 a následně velký upgrade na ModX Revolution 2.3.2-pl. Nebudu vás zatěžovat technickými detaily, ale výsledek je především to, že jádro webu běží na lepším redakčním systému s lepší administrací z naší strany, většími možnostmi pro vylepšení webu a rychlejším během. 

Při přechodu ale ne vše proběhlo přesně podle plánu, takže jsem na nějaký čas vyhodil funkčnost webu a některé stránky mohly vracet chybové hlášky (zejména Legacy, Občasník a další). Všechny kritické chyby jsou odladěny a zbývá dořešit pár menších věcí, které ještě nejsou 100% funkční. Pokud narazíte na nějakou chybku, tak nám ji prosím reportujte, ať se jí můžeme zbavit :)

Díky spolupráci s Crystal Dynamics a našemu členství v oficiálním fanouškovském programu vás budeme i nadále informovat o novinkách ze světa TR. Dále rozjíždíme náš vlastní Twitch a Youtube kanál, kde můžete sledovat naše streamy Tomb Raider her a jejich záznamy.

I v roce 2015 vám všem přejeme spoustu úspěchů, jak herních, tak v osobním životě.
A nezapomeňte se čas od času podívat za Larou a pomoct jí odhalit nějaký ten artefakt. Happy tomb-raiding! :)

 

PS: Za včerejší spam na Facebooku se omlouvám, tradičně se po upgradu načítají všechny položky RSS, ne jen ty nové... :/ 

Sdílet: