LadyCroft na Andoru!

Protože si rádi hrajeme a srazové hry už nám nestačí, rozhodli jsme se založit novou herní jeskyni s tématikou Tomb Raider, opět především pro návštěvníky stránek. Přidáte se k nám?

 

Co je Andor?

Andor je webový portál, který umožňuje hrát hry ve stylu Dračího doupěte, ale čím dál tím více se tam rozmáhají tzv. role-play hry. Vytvoříte si zde účet, pod kterým můžete mít mnoho postav. S každou postavou se můžete přidat do některé z jeskyní a hrát tak s dalšími lidmi, reagovat na jejich řeč a činy a podobně. 

Názornější bude asi příklad. Řekněme, že bude malá jeskyně Tomb Raider. Zakladatel jeskyně (vypravěč) přijme vaši postavu Lary a spolu s vámi hraje neznámý člověk postavu Natly. Natla popíše situaci, kdy si to letí vzduchem s ohnivou koulí v ruce a připravuje se zaútočit na Lařino sídlo, a je na vás, jak zareagujete. Ve svém příspěvku popíšete, co Lara dělá, např běží vyndat Winstona z ledničky. Nesmíte popisovat či se dovnímat, co dělají jiné postavy, hrajete čistě za sebe a čím více se do charakteru postavy vžijete, tím lípe.

 

Náš příběh

Naše jeskyně protentokrát nebude o hraní za jiné postavy, ale každý bude hrát sám za sebe. Lara se nás totiž všechny rozhodla pozvat do svého sídla na odpolední šálek čaje, prozkoumání tajných chodeb a měření, kdo vydrží v ledničce déle než Winston.

Nebojte, děj máme dost připravený, jen ho nechceme prozrazovat předem, bude se rozvíjet během hraní a na základě toho, co vaše postavy budou podnikat. 

 

Přidejte se

Pokud vás tato zpráva zaujala a rádi byste s námi hráli, přidejte se na Andoru do jeskyněTomb Raider výprava. Nebo můžete přejít rovnou na verbíře, kde přidáte svou postavu. Důležité je mít účet na Andoru a mít vytvořenou postavu. 

Pokud budete s čímkoliv bojovat a nebudete si vědět rady, ptejte se nás buď tu přes komentáře, přes řvoutek, na FB nebo po jiných informačních kanálech, které na nás máte.

 

Každopádně se všichni těšíme na společné hraní a příběh, který spolu vybudujeme.

 

Sdílet: