Co nového na LC?

Možná si říkáte, že na LC se poslední dobou nic neděje. Opak je ale pravdou!

Změna poskytovatele

Prvně se vrátím k přesunu na jiný server. Ano, starý server selhával, čehož jsem si všimnul v poslední době několikrát, hlavně při nahrávání Galerie TR9. Když však server padl pod naším náporem úplně, bylo na čase na změnu (možná i trošku pozdě). Každopádně teď běžíme u jiného poskytovatele, web se konečně načítá rychleji a snad nám naší databázi udrží.

 

Nové info u TR dílů

Pokud brouzdáte po webu pravidelně, možná jste si všimli změny u jednotlivých dílů TR. Když se prokliknete z levého menu přes zelené záložky, zobrazí se vám nově obal hry a souhrnné informace o daném dílu. Dříve se zobrazoval výpis všech článků k danému dílu, ten nyní naleznete v sekci Novinky u každého dílu. Osobně si myslím a doufám, že to takto bude přehlednější, zároveň si každý díl zaslouží mít svůj vlastní úvod :)

 

Buttonky

Na hlavní stránce ode dneška spouštím buttonky, které pro LC vytvořila Ari. Každý díl a každá sekce má nyní svou vlastní ikonu, takže ihned můžete určit, zda se daný článek vztahuje k TR9, k Občasníku, Dílničce či něčemu jinému. Já osobně jsem z buttonků velmi nadšený a chci takto veřejně poděkovat Ari, že je pro LC zpracovala a dala si s nimi záležet :)

Jak již bylo řečeno, cílem bylo dát grafické info o tom, k čemu se článek vztahuje, a zároveň trošku zpřehlednit a ucelit výpis novinek na hlavní stránce, aby byl tak nějak uhlazenější, snad se nám to povedlo. Dále budou buttonky použity u výpisu kategorií a nadpisů napříč webem.

 

Chystané změny

A co dál? Chystáme pro vás například nové sekce, na jejichž naplnění průběžně pracujeme. Chceme přinášet více informací z oblasti TR, abyste měli ucelený přehled a každý si na webu našel to, co ho baví. Dále se chceme zaměřit na doplnění informací o starších dílech, protože je z našeho pohledu obrovská škoda, že tyto informace na webu zatím nejsou. 

Rovněž jsme nezanevřeli ani na naši Dílničku a i přes mnohé komplikace připravujeme další díl. Pokusíme se oživit i Občasník a přinést vám nové recenze na zajímavé levely, ale z časových důvodů nám to bohužel zatím moc nevychází. Pokud tedy víte o zajímavém levelu, neváhejte nám napsat. Pokud si troufáte, můžete sepsat i recenzi, a my vám jí u nás na webu zveřejníme :)

 

To je z chystaných změn asi vše, co mohu odhalit :) Z mojí strany se můžete v brzké době těšit na články v jedné z nových sekcí, kterou brzy odhalíme, a zároveň na další díl návodu pro NGLE (ano, už jsem jej po značných komplikacích rozchodil na novém PC s Win8, hurray!). Prozatím se mějte a tombraiderujte! :)

Sdílet: