BtB 2012 spuštěno!

Letošní BtB s tématem Northern Legends se posunul do fáze tvorby, jednotliví levelbuildeři začali pracovat na svých projektech.

Včerejším večerem byl všem účastníkům rozeslán mail s informací, že si mohou stáhnout balíček BtB obsahující WAD, textury, hudbu... prostě vše, co budeme k tvorbě potřebovat. Neváhal jsem a hned začal stahovat - připadajíc si jako malé dítě u vánočního stromku. 

Ještě před stažením jsem si začal na Skype psát s Ari, která rovněž stahovala. Po rozbalení jsem ihned rychle prolétl textury a pak nastartoval WadMerger. Jelikož je však vynášení informací přísně zakázáno, nemůžu vám říct, co za objekty v levelu bude, jaké budou textury, na co se můžete těšit...

 

Náš rozhovor s Ari však včera vypadal nějak podobně:

"Woow, vidělas XYZ?"
"Ještě ne... ale ty bodáky ^_^ "
"Kouknu.... OMG a ten puzzle11! "
"A ti nepřátelé XYZ."
"Dokonalost! Hůůů, a vidělas guide?"
"Skvělý. Škoda, že ho neumím používat :D "
"Taky moc ne :D :D "

 

A tak se rozhovor nesl cca půl hodiny, doprovázený našimi óóóóch úúúúch, než jsme se přesunuli k plánování, jak náš level budeme ladit a čeho bychom chtěli dosáhnout. Nakonec jsme si domluvili, že si týdně budeme posílat informace o postupu a pokusíme se vždy mít něco nového. 

Tím však informace pro vás asi končí, nesmíme zveřejnit nic, co by naše levely identifikovalo (budou hodnoceny anonymně) - takže žádné screeny, žádný popis prostředí, nic.

Nezbývá, než vás požádat, ať nám držíte palce, a doufám, že vydržíte do 1.4. 2013, kdy je stanoveno předběžné datum uveřejnění všech levelů (doufám, že toto nebyl spoiler..).

Sdílet: