Back to Basics 2014 - Khmer Empire

Letošním tématem Back to Basics je Khmer Empire, což slibuje návrat k prozkoumávání rozlehlých hrobek a chrámů.

Ti z vás, kteří pravidelně sledují Back to Basics, si jistě všimli, že se letošní ročník o několik měsíců protáhl. Nicméně během února probíhají registrace a od března začne fáze tvorby, která potrvá až do 30. června. Jednotlivé levely by měly být zveřejněny 3. srpna.

Pro ty z vás, co nevím, v čem Back to Basics spočívá, zopakujeme základní pravidla. Registrovaní levelbuildeři obdrží kompletní WAD a texturový set, hudbu a vše potřebné pro tvorbu levelu. Během fáze tvorby je vaším úkolem vytvořit zajímavý level s použitím dodaných materiálů, nemůžete si nic přidat. Všichni levelbuildeři tedy mají stejné prostředky a je jen na nich, jak je zužitkují. 

Poté jsou všechny levely zveřejněny anonymně a hráči hlasují, který z nich je ten nejlepší. Je to zajímavá příležitost, jak změřit své schopnosti, nebo si jen vyzkoušet tvorbu levelů bez nutnosti sestavovat si WAD a textury. Pokud máte zájem si to zkusit (a my vás v tom jen podporujeme, sami jsme se již registrovali), přihlaste se do soutěže na stránkách registrace.

Sdílet: