Tomb Raider Coloring Book a Soutěž

Dark Horse Books a Square Enix odprezentovali minulý měsíc první oficiální knihu omalovánek s Larou Croft s názvem Tomb Raider Coloring Book. Měla by být vydána 30. Ledna 2019 a bude obsahovat 45 velmi detailních černobílých obrázků od oblíbených autorů fanoušků, jakými jsou Randy Green, Phillip Sevy, Tholia a Katie Swindlehurst.

tomb raider coloring book

To však není všechno. K samotným omalovánkám se váže i velmi zajímavá soutěž. Pět vylosovaných vítězů bude mít svůj vlastní artwork/omalovánky a své jméno uvedeny přímo v této knize! Jak se toho ale zúčastnit?

Pravidla:

  • Vytvořte svůj vlastní černobílý artwork (omalovánku) inspirovanou novým dílem Shadow of the Tomb Raider. Mrkněte k tomu třeba na obálku Tomb Raider Coloring Book a vzorové stránky, nebo navštivte oficiální web Shadow of the Tomb Raider k získání nápadu na svůj vlastní artwork.
  • Vytvořte svou vlastní černobílou ilustraci, kterou budou moct lidi vymalovat. Soutěž započala 30. června a zakončena bude 31. srpna ve 12:00 – máte tedy stále ještě 15 dní na to, abyste se mohli zúčastnit. Váš výtvor se musí vlézt do čtvercem velikosti 10x10 z knihy omalovánek. Vítězové budou dále kontaktování s požadavky předání svého výtvoru (hi-res.psd, .indd, bebi .tiff tyto jsou preferovány). Může být jak digitální artwork tak i hi-res skeny. Obě varianty jsou akceptovány.
  • Nahrajte svůj obrázek na Instagram s tagy @DarkHorseComics a @TombRaider a použijte hashtagy #TombRaider a #DHcolors ve vašem příspěvku. To vše do 31. srpna 2018 do 12:00 hodin.
  • Dark Horse ve spolupráci s Tomb Raider týmem ve Square enix vyhodnotí soutěž a výhercům dá vědět do 7. září 2018
  • Další podmínky: Musíte být starší 18ti let. Můžete zaslat pouze jeden příspěvek za jeden instagramový účet. Veškeré příspěvky se stanou majetkem společnosti Dark Horse bez nároku na budoucí případný honorář.

Ceny:

Pět vítězných příspěvků bude publikováno v nové knize Tomb Raider Coloring Book i s dalšími uměleckými zásluhami. A pak je tu samozřejmě jedna velká cena, ale o té budou informace až později.

Tak co? Chcete se zúčastnit? Zatím se to dá stále stihnout. Pokud do toho tedy půjdete, dejte nám určitě vědět.

tomb raider coloring book

Sdílet: