Zobrazit rozcestník
Tomb Raider 1 Tomb Raider 2 Tomb Raider 3 Tomb Raider 4 Tomb Raider 5 Tomb Raider 6: The Angel of Darkness Tomb Raider Legend Tomb Raider Anniversary Tomb Raider Underworld Lara Croft and the Guardian of Light Tomb Raider (2013) Lara Croft and the Temple of Osiris Rise of the Tomb Raider
Tomb Raider I
Úplně první Tomb Raider. Zavzpomínejme si na toto klasické dobrodružství Lary Croft.
Tomb Raider II
Lara se snaží získat tajemnou dýku Xian, která v sobě skrývá nesmrtelnost. Alespoň tak se to praví ve staré Čínské legendě.
Tomb Raider III
První Tomb Raider, kde jste si mohli vybrat vlastní formu cesty. Kam se vydáme první? Do Londýna, South Pacificu či Nevady?
Tomb Raider IV
Zde jsme se poprvé zaradovali s šestnáctiletou Larou a poprvé zatruchlili nad její smrtí ve Velké pyramidě.
Tomb Raider V
Zavzpomínejme si na Lařiny hrdinské činy v díle, který se skládá ze vzpomínek jejich blízkých.
Tomb Raider VI
Nová grafika, nová Lara, nová herní postava a též Praha v Tomb Raideru zvaném Angel of Darkness.
Tomb Raider Legend
Sedmý díl, kde má již Lara jiný životopis a celkově působí jinak...co na ní říkáte?
Tomb Raider Anniversary
Remake původního TR1.
Tomb Raider Underworld
TR: Underworld, aneb zakončení trilogie od Crystal Dynamics.
Lara Croft and the Guardian of Light
Netradiční pojetí celé TR série, izometrický pohled a multiplayer - to vše přináší tento díl.
Tomb Raider 9
Restart celé série, více tajemna, rozlehlý svět a "survival" styl hraní - to vše nabízí nejnovější díl Tomb Raider.
Lara Croft and the Temple of Osiris
S Larou se vydáme do Egypta, a to po stopách Osirise a jeho částí, které podle legendy zlý Seth rozházel po celé zemi.
Rise of the Tomb Raider
Po událostech na ostrově Yamatai se mladá Lara vydává do zamrzlých oblastí Sibiře, aby odhalila tajemství nesmrtelnosti.
Zápisky z blogu LC
Jump Arena Pablo 29.05.2017 18:02
Hledání Indiany Jonese Arakanga 21.04.2017 20:52
Back to Basics 2016 hotov! constantine 16.04.2017 10:04

Zajímavosti

Core design - remízy

constantine - 24.05.2017 20:00
Hlasování o prvních šesti dílech Tomb Raider máme úspěšně za sebou, ale někteří kandidáti z toho vyšli nerozhodně. Pojďme jim tedy finálně vybrat ty správné herce a herečky, ať máme sérii od Core Design kompletní.

Tomb Raider 6

constantine - 10.05.2017 20:00
Tomb Raider: The Angel of Darkness nabídl spoustu zajímavých postav a tajemný a spletitý děj. Které herce vyberete do hlavních rolí? Pojďte společně zahlasovat a uzavřít tak kapitolu Core design her / filmů!

Tomb Raider 5

constantine - 03.05.2017 20:09
Pomalu se blížíme k finiši Core her Tomb Raider, ale ještě nám zbývá odhlasovat dva díly. Podívejme se na páté dobrodružství Lary a vyberme herce, kteří na ní společně zavzpomínají.

Tomb Raider 4

constantine - 26.04.2017 20:00
Čtvrté dobrodružství zavedlo Laru do Kambodže a Egypta. A vy můžete rozhodnout, kteří herci se na tato místa podívají v rámci natáčení čtvrtého filmu Tomb Raider!

Tomb Raider 3

constantine - 19.04.2017 20:00
Pokračujeme v naší filmové soutěži a dostáváme se k třetímu dílu. Kteří herci obsadí role nové várky záporáků? A kdo se přidá na stranu klaďasů? Rozhodnout může i váš hlas!

Tomb Raider 2

constantine - 12.04.2017 20:00
První kolo naší filmové soutěže zná své vítěze, a my se můžeme přesunout za Dýkou z Xianu a vybrat herce, kteří se našeho druhého filmového dobrodružství zúčastní.

Tomb Raider

constantine - 05.04.2017 20:01
Pojďme si společně zahlasovat a navrhnout herce, kteří by se na filmovém plátně ujali rolí námi známých postav z prvního Tomb Raideru!

Hitparáda Lara II

Pablo - 12.04.2015 15:22
Zatímco v minulé hitparádě Lary jsme se zaměřili jen na klipy, které jste měli opravdu možnost vidět na hudebních stanicích a byly tedy komerčnějšího rázu, přičemž Lara se tam většinou mihla jen jako jedna z ikon herního světa, dnes se podíváme na klipy, které jsou vytvořeny fanoušky, hráči a které jsou zcela věnované jen Laře a hře samotné. Jste tedy připraveni? Máte opět repráky na maximum? Dobrá, směle do našeho výběru:

Hatfield House

Pablo - 20.03.2015 16:14
Zajímalo vás někdy, jaký je Lařin filmový a Legend až Underworld dům ve skutečnosti? Odpovědí vám může být následující článek.

Hitparáda Lara

tým Ladycroft - 13.11.2013 18:23
Jak mnozí z vás jistě víte, Laru není možné vidět jen ve světě Tomb Raider. Objevuje se i na obálkách magazínů, jsou na ni narážky ve filmech, seriálech, má své komixy. Je to prostě fenomén! A v tomhle článku se podíváme na písničky a hudební videoklipy, kde se naše hrdinka, slečna Croftová, objevila.