Zobrazit rozcestník
Tomb Raider Legacy: Secret of Babylon Tomb Raider Legacy: The Find Tomb Raider Legacy: An Old Frien Tomb Raider Legacy: Meet Jill Heaton
Secret of Babylon
Asi před 3500ti lety ve starověkém Babylonu byl nejsilnějším řádem Lux Veritatis. Jeho kněží střežili knihu smrti, pomocí které by mohl být vyvolán démon podsvětí.
The Find
Lara Croft se vrátila z Prahy po skončení Angel of Darkness a celou dobu, co je zproštěna viny, pátrá po Kurtisovi, který záhadně zmizel.
An Old Friend
Lara se vrací z tajuplného ostrova a cestou si uvědomí, že se nachází poblíž bydliště jejího starého blízkého přítele, kterým není nikdo jiný, než Otec Dunstan.
Meet Jill Heaton
Po vyřešení záhady s Otcem Dunstanem se Lara vypravuje do Venezuely, aby se zde setkala se světoznámou odbornicí na legendy a mýty - s Jill Heaton.
Zápisky z blogu LC
Jump Arena Pablo 29.05.2017 18:02
Hledání Indiany Jonese Arakanga 21.04.2017 20:52
Back to Basics 2016 hotov! constantine 16.04.2017 10:04

Legacy

Celý se točí okolo starodávné knihy, která v sobě má vepsaný postup, jak vyvolat démona podsvětí. Protože by byl pěkný průšvih, kdyby se dostala do nesprávných rukou, byla ochraňována řádem Lux Veritatis (říká vám to něco...? :o) ). Byla v bezpečí po celá staletí. Ale co když se v řádu najde zrádce? Pak jej bude třeba zastavit, že. A jestliže ano, co když je ten zrádce osoba, na které vám nesmírně záleží?

Co budete potom dělat? Přidáte se na stranu světla? Nebo zůstanete při té osobě stát, i kdyby to znamenalo apokalypsu?

Toto je první volba, kterou bude mít před sebou jeden z hrdinů našeho příběhu.