Zobrazit rozcestník
Tomb Raider 1 Tomb Raider 2 Tomb Raider 3 Tomb Raider 4 Tomb Raider 5 Tomb Raider 6: The Angel of Darkness Tomb Raider Legend Tomb Raider Anniversary Tomb Raider Underworld Lara Croft and the Guardian of Light Tomb Raider (2013) Lara Croft and the Temple of Osiris Rise of the Tomb Raider
Tomb Raider I
Úplně první Tomb Raider. Zavzpomínejme si na toto klasické dobrodružství Lary Croft.
Tomb Raider II
Lara se snaží získat tajemnou dýku Xian, která v sobě skrývá nesmrtelnost. Alespoň tak se to praví ve staré Čínské legendě.
Tomb Raider III
První Tomb Raider, kde jste si mohli vybrat vlastní formu cesty. Kam se vydáme první? Do Londýna, South Pacificu či Nevady?
Tomb Raider IV
Zde jsme se poprvé zaradovali s šestnáctiletou Larou a poprvé zatruchlili nad její smrtí ve Velké pyramidě.
Tomb Raider V
Zavzpomínejme si na Lařiny hrdinské činy v díle, který se skládá ze vzpomínek jejich blízkých.
Tomb Raider VI
Nová grafika, nová Lara, nová herní postava a též Praha v Tomb Raideru zvaném Angel of Darkness.
Tomb Raider Legend
Sedmý díl, kde má již Lara jiný životopis a celkově působí jinak...co na ní říkáte?
Tomb Raider Anniversary
Remake původního TR1.
Tomb Raider Underworld
TR: Underworld, aneb zakončení trilogie od Crystal Dynamics.
Lara Croft and the Guardian of Light
Netradiční pojetí celé TR série, izometrický pohled a multiplayer - to vše přináší tento díl.
Tomb Raider 9
Restart celé série, více tajemna, rozlehlý svět a "survival" styl hraní - to vše nabízí nejnovější díl Tomb Raider.
Lara Croft and the Temple of Osiris
S Larou se vydáme do Egypta, a to po stopách Osirise a jeho částí, které podle legendy zlý Seth rozházel po celé zemi.
Rise of the Tomb Raider
Po událostech na ostrově Yamatai se mladá Lara vydává do zamrzlých oblastí Sibiře, aby odhalila tajemství nesmrtelnosti.
Zápisky z blogu LC
Jump Arena Pablo 29.05.2017 18:02
Hledání Indiany Jonese Arakanga 21.04.2017 20:52
Back to Basics 2016 hotov! constantine 16.04.2017 10:04

Tomb Raider: The Action Adventure

Když jsem nedávno prohlížela stránku www.croftgeneration.com, zaujal mě tam jeden článek s tímto nadpisem. Pokusila jsem se ho pro vás přeložit, omluvte některé prkenné slovní vazby apod., ale dělala jsem co jsem mohla. Každopádně, zdá se, že se bude jednat o něco jako "remake" AoD, ale s tím, že se bude hrát na DVD přehrávačích, ovládat se dálkovým ovládáním... je to vůbec možné?

Lara Croft: Tomb Raider: The action adventure DVD game je nová DVD hra, která obsahuje všechnu zábavu z videoher, ale přitom je snadno dostupná a nepotřebuje nijak drahý herní systém.

Zdá se, že Tomb Raider: The angel of darkness pokračuje a nejspíš odhalí něco z příběhu TR:AoD a TR:The Last revelation. Uvidíme.

Prostě použijte svůj dálkový ovladač, abyste zachytili veškerou záhadnost a vzrušení ságy Tomb Raider. Ovládejte Laru Croft, když se plíží temnými ulicemi Paříže, kolem těsných rohů a rozpadajících se budov, mluví s tajemnými cizinci, to vše v její výpravě, která má vyřešit záhadu, proč byl zavražděn její přítel - a kdo to udělal.

Tato DVD hra se hraje stejně dobře jako kterákoli jiná hra z obchodu, s uživatelským bezešvým rozhraním (rychlé přechody, když se rozhodne další akce) (pozn. překl. – tady se mě neptejte, co to je. Fakt mi to nedochází) a kvalitními 3D animacemi. Hrajte samostatně nebo jako tým, tato DVD hra obsahuje přes 4 hodiny různých možností a rozličné konce.

 

Jednoduché na hraní

Použitím šipek na svém DVD ovládači můžete kontrolovat, co Lara udělá dále. Pomožte Laře přelézat zdi, dělat velké skoky přes překážky a přenášet předměty nebezpečnými situacemi - zvolte špatně a vaše hra může skončit! Najděte různé způsoby hraní a získávání bodů, abyste si zvýšili skóre.

 

Získejte na checkpointech hesla, co vám dovolí si dát pauzu a vrátit se přesně tam, kde jste skončili, o hodiny nebo dny později!

Výrazná filmová grafika, vzrušující příběh, více jak 4 hodiny skvělé akce a intenzivních zážitků. Tato nová DVD dobrodružná hra prakticky proudí přímo z televize!

Chyťte svůj ovladač a připravte se, vaše dobrodružství právě začíná...

Pár nových obrázků z Tomb Raidera: The action Adventure

   

 


Sdílet:
comments powered by Disqus